Alexandra

Supraveghetor\Operator sala jocuri - Pitesti, Arges

  • Alexandra
Salariu
2.000 LEI

Cerinte:
- Fire socialiba, cu abilitati bune de comunicare,
- Persoana punctuala cu simtul responsabilitatii,
- Disponibilitatea de a lucra in ture,
- Experienta pe o pozitie similara, constituie avantaj,
- Studii medii.

Responsabilitati:
-Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc,
-Informarea clientilor cu privire la modul de functionare al aparatelor de joc,
-Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii,
-Mentinerea curateniei in sala de joc,

- Locatie stabila
- Full time
- 2000 lei net, negociabil.
- [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandra pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandra pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandra locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?