nespecificat

Candidatul ideal

Profilul dumneavoastră:

- înţelegere matematică şi tehnică
- entuziasm pentru IT
- cunoştiinţe bune de limba germană şi engleză
- aptitudini de invaţare peste medie
- aptitudini de analizare si rezolvare a problemelor
- orientare spre client si servicii
- sunt binevenite certificări Microsoft

Minim 2-3 ani experienţă

Tip de angajare: Normă intreagă

Descrierea jobului

Experienţă:

Administrare sisteme si reţele: 1 an (necesar)
Cunostiințe Linux

Căutăm coleg pentru suport IT cu următoarele atribuţiuni:
- concepţionarea şi realizarea a sistemelor IT complexe prin integrarea componentelor Software
- instalarea, configurarea, punerea in funcţiune şi administrarea sistemelor de informaţii şi telecomunicare
- administrare Datacenter

Autowork IT Services . este o companie de consultanţă si soluţii IT. In calitate de parteneri ale companiilor ca şi IBM Germania, Cisco Systems, VMware, Redhat realizăm proiecte şi taskuri pentru companii de mărime medie. Pentru următoarea generaţie de structuri IT oferim produse precum Autowork Cloud-Computing şi structura de Datacenter.