Systems Support Engineer - Flutter UK&I

Responsabilități / Îndatoriri cheie

  • O bună înțelegere a serviciilor Office 365 și experiență în migrarea către „nor”;
  • Experiență excelentă de lucru cu Active Directory și proiectarea și menținerea managementului politicilor de grup;
  • Experiență în utilizarea și implementarea unei platforme de gestionare a dispozitivelor mobile;
  • Bună capacitate PowerShell și scripting;
  • Management & Implementarea sistemului de operare folosind SCCM;
  • Cunoașterea produselor de management și implementare a aplicațiilor, cum ar fi JAMF Pro, System Center Configuration Manager, WSUS, Microsoft Deployment Toolkit;
  • Interes intens și activ pentru tendințele tehnologice și impactul tehnologiilor noi/disruptive, determinând cum să le exploatem cel mai bine în avantajul PPB;
  • Experiență de lucru cu sisteme antivirus de întreprindere;
  • Înțelegeți relațiile majore cu furnizorii și implicațiile de licențiere;

Experiență și calificări necesare

  • Experiență în utilizarea și implementarea unei platforme de gestionare a dispozitivelor mobile.
  • Experiență de lucru cu sisteme antivirus pentru întreprinderi
  • Înțelegeți relațiile majore cu furnizorii și implicațiile de licențiere

Atribute

  • Excelente abilități de comunicare verbală și interpersonale
  • Abilitatea de a prioritiza propriul volum de muncă și de a lucra la termene limită stricte
  • Flexibilitate și adaptabilitate în abordarea nevoilor clienților și ale afacerii
  • Preluarea dreptului de proprietate asupra problemelor până la rezolvare, demonstrând o abordare proactivă, pozitivă și proactivă pentru rezolvarea problemelor
  • Dorința de a afla despre produse noi și de a fi la curent cu noile dezvoltări de produse

La ce vă puteți aștepta

  • 25 de zile de concediu anual;
  • Schema de salvare a acțiunilor;
  • „Beneficii flexibile” la alegere;
  • Asigurare privată de sănătate (include asigurări dentare și evaluări de sănătate);
  • Parcare liberă;
  • Mii de cursuri online prin „Udemy”
  • Opțiuni de lucru de acasă

Modalități de lucru

Munca flexibilă este modul nostru de lucru! Suntem o forță de muncă diversă și, prin urmare, o abordare „unică pentru toți” nu este neapărat cea mai bună. Oricare ar fi nevoile tale personale, haideți să discutăm și să vedem cum le putem satisface;

Mulțumim tuturor candidaților pentru interesul manifestat, însă doar candidații potriviți vor fi contactați pentru un interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Betfair Romania Development pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Betfair Romania Development pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Betfair Romania Development locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?