T&E/AP Senior Officer with German

Responsabilitati:

  • Procesarea facturii conform SLA;
  • Prelucrarea declarațiilor de cheltuieli ale angajaților conform SLA;
  • Procesarea plăților conform graficului de plată;
  • Activități de sfârșit de lună și raportare;
  • Rezolvarea problemelor furnizorilor;
  • Rezolvarea excepțiilor de factură (rezolvarea neconcordanțelor);
  • Gestionarea comunicarii cu clientul;
  • Furnizarea datelor pentru calculul lunar al KPI-ului BVI;
  • Realizarea de rapoarte, testarea de noi proceduri și programe, crearea și actualizarea SOP-urilor;
  • Verificarea periodica a conturilor de gestiune;
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientul.

Abilități critice:

  • Cel puțin 1 an de experiență similară este considerat un avantaj;
  • Cunostinte avansate de limba engleza si germana;
  • Cunostinte in contabilitate;
  • Abilități de rezolvare a problemelor;
  • Foarte bune abilități de planificare, organizare și comunicare;
  • Spirit de echipa;
  • Abilitatea de a lucra cu un volum mare de informații;
  • Abilitatea de a performa bine în condiții de stres.

Beneficii:

  • Munca temporară la distanță din cauza pandemiei și revenirea în funcție după îmbunătățirea situației; Pachet de mutare;
  • Oportunitatea de a lucra pentru unul dintre cele mai mari mărci din lume într-un mediu de lucru unic;
  • Oportunitate excelentă de carieră cu o companie internațională de outsourcing de top;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și personală într-un mediu de lucru multinațional printr-o varietate de programe de formare (hard/soft skills);
  • Pachet de compensare atractiv, cu acces complet la o varietate de beneficii disponibile printr-o platformă online; pachetul poate fi personalizat lunar in functie de nevoile fiecarui angajat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Wipro pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Wipro pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Wipro locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?