Tactical Buyer

Descrierea Companiei

WNS Global Services este un lider recunoscut în externalizarea proceselor de afaceri (BPO). Oferim valoare clienților noștri aducând excelență operațională, industrie profundă și cunoștințe funcționale proceselor critice de afaceri. Clienții noștri provin din diverse industrii, cum ar fi noi: călătorii, asigurări, servicii financiare, asistență medicală, producție, distribuție și retail. Vă vom primi într-o echipă globală și într-un mediu de lucru prietenos în care puteți evolua profesional.

Permitem clienților să depășească cu pasiunea noastră pentru servicii și inovație.

În centrul angajamentului fiecărui client se află urmărirea noastră de a înțelege afacerea clientului nostru și de a crea soluții de impact care pot conduce agilitatea și excelența în procesele lor de afaceri.

Promisiunea noastră de a depăși performanța provine din expertiza noastră profundă în domeniu, abordarea de parteneriat și o rețea globală de livrare.

Descrierea postului

Sarcinile tale:

▪ Crearea si negocierea comenzilor.

▪ Analiza datelor si pregatirea cererii de oferta.

▪ Analizarea ofertelor si emiterea fisei de comparatie.

▪ Participarea activă la/conducerea negocierilor cu furnizorii.

▪ Urmăriți și răspundeți la tendințele în schimbare ale prețurilor pieței și la disponibilitatea materialelor și serviciilor.

▪ Gestionarea obiectivelor de economii.

▪ Căutați noi furnizori pe piața internațională.

Calificări

Cerințele și calificările dvs.:

▪ Aveți experiență de lucru anterioară în Serviciu Clienți, Lanț de Aprovizionare sau într-un domeniu conex.

▪ Sunteți competent în MS Office Excel, Word, PowerPoint și ați lucrat cu instrumente de analiză a datelor.

▪ Sunteți motivat de sine, jucător de echipă și capabil să vă asumați responsabilitatea operațională.

▪ Sunteți un gânditor critic, cu abilități mari de analiză și un rezolvator creativ de probleme.

▪ Aveți abilități avansate de limba engleză, alte limbi reprezintă un avantaj abilități remarcabile de comunicare și prezentare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WNS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WNS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WNS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?