TAMPLAR CU EXPERIENTA

INSIDECOR ANGAJEAZA TAMPLAR CU EXPERIENTA

Cerințe:
- Experiență în domeniul fabricării mobilierului
- Experiența montajului elementelor de feronerie și elementelor de asamblare și fixare
- Cunoașterea operațiunilor legate de frezare, găurire
- Experiență în utilizarea echipamentului necesar
- Capacitatea de lucru în termene limită
- Înțelegerea conceptului de lucru în echipă
- Atenție la detalii
- Permis de conducere-dar nu obligatoriu

Descrierea postului:
- Confecționarea, asamblarea, finisarea mobilierului după schițele proiectantului;
- Citirea și întelegerea schițelor primite de la proiectant și planificarea activității în
funcție de prioritățile stabilite ierarhic;
- Prelucrarea (frezare, găurire, furniruire) și pregătirea materialelor necesare (PAL, MDF,
material compozite și plastice, profile aluminiu, etc).

Beneficii:
- salariu atractiv
- condiții de muncă foarte bune
- plata orelor suplimentare
- bonuri de masă
- mediu de lucru competitiv și dinamic

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Insidecor SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Insidecor SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Insidecor SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?