Sophia cauta tapiter de mobilier  , implica retatitare produse vechi sau tablii noi .  in 30 % din timp acesta poate fi solicitat sa monteze de perdele si draperii pentru Bucuresti, str Dinicu  Golescu,

Candidatul ideal:

  • persoana ordonata, punctuala;
  • detine permis categoria B;
  • dispus la deplasari.

Responsabilitatile postului:

  • deplasari la domiciliul clientilor impreuna cu designeri specializati pentru montarea sistemelor, draperiilor si a perdelelor . Implica si calcare cu fier vertical!
  • reconditionare  scaune, fotolii, cu tesatirile din portofoliu .

Beneficii

  • salariu atractiv, plata ore suplimentare, bonus pentru performanta
  • masina si echipament de serviciu;
  • telefon de serviciu.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Sophia, în calitate de producător și editor de colecții de perdele si draperii, s-a dezvoltat în domeniul decorațiunilor interioare de-a lungul a 15 ani de experiență, ajungând la un număr de 24 magazine în România, dintre care 16 sunt în regim de franciză, iar 7 în regim propriu.

Sophia participa anual la targurile nationale si internationale dedicate designului de interior: BIFE, Romhotel, Spring Fair International (Birmingham), Maison et Objet(Paris), Salone Internationale del Mobile(Milano).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sophia Home Decoration locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?