Îți dorești un loc de muncă într-o companie germană din industria farmaceutică aflată în plină dezvoltare?

Pentru fabrica de soluții perfuzabile B. Braun Pharmaceuticals din Timișoara (zona Lipovei - str. Louis Pasteur, nr. 2), căutăm colegi motivați care se regăsesc în cele menționate mai jos.

Atribuții principale:

  • Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • Gestionarea corespondenței scrise și electronice;
  • Gestionarea registrului intern de intrări - ieșiri;
  • Înregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, aplicarea ștampilei și repartizarea acestora la destinatari (interni si externi);
  • Realizarea comenziilor pentru necesarul de logistică (birotică, apă etc.);
  • Realizarea recepțiilor pentru bunurile comandate;
  • Gestionarea bonurilor de taxi;
  • Gestionarea rezervărilor (cazare, transport etc.) și asigurărilor medicale pentru delegațiile interne și externe;
  • Asigurarea protocolului pentru diverse vizite/ întâlniri;
  • Arhivarea diverselor documente administrative.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;
  • Cunoștințe operare calculator (MS Office, Internet);
  • Persoană comunicativă, sociabilă, organizată, atentă la detalii si cu o atitudine pozitivă și proactivă.

Oferim:

  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Al 13-lea salariu;
  • Tichete de masă;
  • Plata orelor suplimentare cu spor 100%, a orelor lucrate in sarbatorile legale cu spor 100%, a orelor de noapte cu spor 50%, a orelor lucrate in weekend cu 50%;
  • Primă de fidelitate oferită pentru vechimea în companie;
  • Primă pentru evenimente în familie, conform Contractului Colectiv de Muncă;
  • Abonament de sănătate (servicii medicale gratuite sau cu reducere);
  • Abonament 7 Card (activități sportive și de agrement gratuite sau cu reducere);
  • Cursuri de limba engleză;
  • Decontare costuri achiziție ochelari de vedere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la B. Braun Pharmaceuticals SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la B. Braun Pharmaceuticals SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are B. Braun Pharmaceuticals SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?