Misiunea ta:

În calitate de Sef de echipă veți gestiona eficient Echipa de Servicii Clienți, aparținând unei companii lider în producția de gaze. Veți fi o sursă de expertiză tehnică, procesuală și procedurală, sprijinindu-vă membrii echipei în executarea proceselor necesare.

Responsabilitățile dvs.:

• Coordonarea, sprijinirea, coaching-ul și dezvoltarea echipei conduse în toate activitățile de afaceri

• Menținerea KPI-urilor individuale și de echipă

• Efectuarea sarcinilor operaționale cheie în cadrul echipei conduse: recenzii, rapoarte, aprobări etc.

• Asigurarea faptului că toată documentația de afaceri este capturată, stocată, partajată și întreținută în mod adecvat

• Gestionarea și rezolvarea activă a situațiilor de afaceri critice/urgente ale clienților sau interne

• Promovarea valorilor si comportamentelor corporative ale companiei.

Profilul tau:

• Nivel avansat obligatoriu de limba germana (B2-C1) si nivel mediu de limba engleza

• Bună cunoaștere a pachetului MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)

• Experienta anterioara in coordonarea/managementul echipei

• Cunoștințe și experiență în utilizarea sistemelor de ticketing.

Abilitățile tale soft:

• Abilități excelente de comunicare, atât scrisă cât și verbală

• Abilități de management al echipei prin foi de parcurs clare și comunicare eficientă

• Organizat și adaptabil, cu management eficient al timpului

• Confortabil în lucrul sub presiune și în medii cu volum mare

• Focalizare excelentă asupra rezultatelor și capacitatea de a urmări și monitoriza progresul în raport cu planul

• Atitudine orientată către client

• Abilități de negociere și rezolvare a conflictelor.

Beneficiile dvs.:

✓ Bonus anual de performanță

✓ Bonus de concediu anual

✓ Bonus de Paște și Crăciun

✓ Vouchere cadou pentru copii (sărbătoarea 1 iunie, sărbătoarea Crăciunului)

✓ Vouchere cadou pentru femei (sărbătoarea 8 martie)

✓ Abonament medical privat prin broker Signal Iduna

✓ Bookster

✓ Politica la domiciliu

✓ Bonus de recomandare

✓ Bonusuri financiare pentru celebrarea evenimentelor de viață și situații neprevăzute

Dacă crezi că putem fi potriviti pentru tine, contactează-ne!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sales Consulting pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sales Consulting pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sales Consulting locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?