Team Leader Depozit Bacau

Suntem in cautarea unui coleg care sa ocupe postul de Team Leader, pentru activitatile din Depozitul Urgent Cargus situat in Bacau .

 Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de oameni frumosi si orientati catre rezultate, te invitam sa ne cunoastem.

Responsabilitati:

  • Planificarea si organizarea activitatilor zilnice urmarind obiectivele companiei;
  • Coordonarea si motivarea echipei astfel incat sa se atinga nivelul optim de performanta al acesteia;
  • Intocmirea periodica a rapoartelor statistice si de performanta solicitate de management;
  • Sa verifice corectitudinea informatiilor inscrise pe documentele de transport ale masinilor sosite in depozit;
  • Sa urmareasca si sa raporteze programul de sosiri si plecari ale masinilor din depozit
  • Sa verifice integritatea sigiliilor aplicate pe masini atat la sosirea in depozit cat si la plecarea acestora din depozit
  • Sa aiba o comunicare directa si permanenta cu departamentele de suport;
  • Sa coordoneze activitatile de manipulare si sortare in depozit si respectarea fluxului tehnologic ;
  • Asigurarea desfasurarii si mentinerii politicii si procedurilor de lucru, oferind un serviciu profesional;

 Cerinte:

  • Spirit de echipa si de initiativa;
  • Persoana adaptabila si responsabila;
  • Gandire analitica;
  • Abilitati de lider;
  • Atitudine pro client;
  • Repreinta un avantaj experienta in conducerea unei echipe;
  • Reprezinta un avantaj experienta in curierat ;
  • Cunostinte PC - (Word, Excel)

 Beneficii oferite:

  • Contract de munca incheiat pe o perioada nedeterminata;
  • Salariu fix plus tichete de masa;
  • Zile libere pentru evenimente;

*** Str Principala, nr, Rusi-Ciutea, Bacau

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urgent Cargus SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?