Team Leader - divizia de volane Onesti

Candidatul ideal

-Domiciliul in Onesti sau zonele limitrofe;
- Studii medii/superioare;
-Experienta intr-o pozitie similara de minim un an (ca sef de echipa, preferabil intr-o fabrica de productie) -cerinta obligatorie;
- Abilitati de coordonare oameni, motivare personal, persuasiv;
- Orientat catre rezultate, ambilitios;
- Gandire analitica, orientat spre solutii si identificare de idei noi;
- Limba engleza- nivel mediu;
- Utilizare PC (Excel, Power Point) – nivel avansat.

Descrierea jobului

Este responsabil de realizarea productiei conform planului;
Raspunde de calitatea produselor si a procesului de productie;
Coordoneaza personalul in vederea atingerii indicatorilor de performanta;
Asigura respectarea standardelor AUTOLIV.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Autoliv Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?