TEAM LEADER IMBUTELIERE BERE BRASOV

anunta urmatorul post vacant:

TEAM LEADER IMBUTELIERE BERE

BRASOV

Departament: Packaging

Subordonare catre: Packaging Manager

Locatia: Brasov

Responsabilitati:

  • Coordonarea si supervizarea intregii echipe din Imbuteliere la nivel de schimb – operatori de proces, artizani de proces (personal intretinere);

  • Executarea planului de productie cu respectarea standardelor de calitate ale produsului finit;
  • Respectarea instructiunilor, procedurilor si standardelor de calitate si sisteme ISO (inclusiv SHEQ);
  • Respectarea standardelor de consumuri de utilitati si materiale de imbuteliere;
  • Asigurarea efectuarii sarcinilor de intretinere curenta si reparatiilor accidentale;
  • Promovarea imbunatatirii continue prin implementarea practicilor si proceselor WCM (World Class Manufacturing) si inovare;
  • Aplicarea eficienta a procesului de management al performantei in scopul atingerii indicatorilor de performanta la nivel de echipa, departament si fabrica;
  • Identificarea nevoilor de dezvoltare si training pentru membrii echipei si urmarirea implementarii planurilor de dezvoltare individuala;

  • Asigurarea unei comunicari eficiente in cadrul echipei sau/si cu alte echipe si functiuni.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice in industria alimentara;

  • Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara (supervizor, sef schimb);

  • Abilitati de planificare si organizare ;

  • Abilitati interpersonale si de comunicare (scris si oral);

  • Abilitati de management;

  • Abilitati analitice;

  • Cunostinte nivel mediu de limba engleza;

  • Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si alte programe folosite in procesul de planificare.

PRELUCRAREA DATELOR PERSONALE

Pentru mai multe informatii legate de modul in care compania Ursus Breweries prelucreaza datele cu caracter personal acceseaza Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ursus Breweries locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?