Team Leader Operational Bistrita

Suntem in cautarea unui coleg care sa ocupe postul de Team Leader in departamentul Operational situat in Bistrita.

 Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de oameni frumosi si orientati catre rezultate, te invitam sa ne cunoastem.

Responsabilitati:

  • Planificarea si organizarea activitatilor zilnice urmarind obiectivele companiei;
  • Coordonarea si motivarea echipei astfel incat sa se atinga nivelul optim de performanta al acesteia;
  • Intocmirea periodica a rapoartelor statistice si de performanta solicitate de management;
  • Desfasoara, la nevoie, si alte activitati: curierat, activitati operationale directe;
  • Verifica functionarea sistemelor hardware si software si raporteaza sefului direct si/sau departamentului IT orice deficienta a acestora;
  • Supravegherea activitatea de scanare a coletelor din depozit si a activitatii curierilor;
  • Asigurarea desfasurarii si mentinerii politicii si procedurilor de lucru, oferind un serviciu profesional;

 Cerinte:

  • Spirit de echipa si de initiativa;
  • Persoana adaptabila si responsabila;
  • Gandire analitica;
  • Abilitati de lider;
  • Atitudine pro client;
  • Repreinta un avantaj experienta in conducerea unei echipe;
  • Reprezinta un avantaj experienta in curierat ;
  • Cunostinte PC - (Word, Excel)

 Beneficii oferite:

  • Contract de munca incheiat pe o perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Zile libere pentru evenimente;

*** Sediul nostru se afla pe B-dul Libertatii, ,Bistrita

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urgent Cargus SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?