Team Leader Promoteri

Căutăm coleg/ă în echipa de marketing pentru postul de Team Leader Promoteri!

Responsabilitățile tale vor fi să:
- recrutezi promoteri pentru diverse campanii de distribuție flyere, door hangere și alte materiale de marketing;
- coordonezi echipele de promoteri pe teren;
- propui idei de activări de brand și campanii pe teren;
- urmărești rezultatele campaniilor prin realizarea unor rapoarte zilnice, săptămânale și lunare în Google Sheets;
- identifici posibilități de parteneriat cu alte companii și derulezi colaborări cu acestea.

Ne potrivim dacă la cele de mai jos răspunsul tău este „Da”:
- deții permis de conducere și ești dispus să te deplasezi cu mașina proprie în diferite locații din București;
- ai experiență profesională anterioară într-un rol asemănător;
- ești o fire ambițioasă, disciplinată și dinamică. Emani energie, entuziasm și pozitivitate în orice colectiv te afli;
- ești descurcăreț - poți forma o echipă de promoteri în mai puțin de o zi;
- ești îndrăzneț - nu ți-e teamă să strigi la portavoce: “Dodo Pizza e cea mai tare!!”;
- ai cunoștințe de operare PC - suita Google Drive;
- cunoști limba engleză la nivel mediu, ideal avansat;
- ai abilități de organizare, coordonare și motivare a echipelor.

Pe lângă o echipă tare, mai asigurăm:
- costurile pentru transportul cu mașina proprie în scopul muncii;
- bonusuri de performanță la atingerea targeturilor agreate.

Salariu: 2000 lei net în prima lună de probă.

*Pentru a fi luați în considerare în cadrul procesului de recrutare este obligatorie completarea chestionarului atașat în link.

Te așteptăm în Echipa Dodo Pizza!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DODO PIZZA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DODO PIZZA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DODO PIZZA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?