Technical Engineer Trainee

Responsabilitati:

Suport privind  documentatia, date tehnice, masuratori etc, proiecte de investitii prezente si viitoare

Proiecte IWS (Integrated Working System): analiza, dezvoltare, implementare cat si gestionare si imbunatatire metode de lucru

Transpunerea informatiilor din teren (echipamente de productie, mentenanta) in proceduri si instructiuni de lucru

Gestionare si arhivare documente

Cerinte:

Absolvent studii superioare tehnice

Cunostinte MS Office, AutoCAD / Catia

Limba engleza: nivel mediu-avansat

Persoana foarte organizata, orientata catre rezultate

Oferta:

Pachet salarial motivant

Abonament servicii medicale

Asigurare de viata

Traininguri interne si sustinere in atingerea obiectivelor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERSNACK ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERSNACK ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERSNACK ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?