Technical Operational Lead

Adecco Permanent Placement & Executive Search își caută clientul, agenția CRM digitală, Tehnic Operational Lead

Responsabilitati:

  • Determinarea cerințelor proiectului și elaborarea programelor de lucru pentru echipă.
  • Delegarea sarcinilor și atingerea obiectivelor zilnice, săptămânale și lunare.
  • · Managementul fluxului de informatii intre mai multe sisteme, respectiv mai multe aplicatii/servere
  • Participarea la toate etapele generale ale fiecărui proiect, inclusiv întreținerea și evaluarea fiecărei inițiative.
  • Colaborarea cu membrii echipei, managementul și clienții pentru a se asigura că proiectele sunt finalizate la standarde.
  • Identificarea riscurilor și formarea planurilor de urgență cât mai curând posibil.
  • Redactarea rapoartelor de progres și livrarea prezentării

Tehnologii folosite:

SQL(PostgreSQL)

  • Node.Js
  • Java
  • unghiular.Js
  • Reacţiona
  • HTML/CSS

Profilul candidatului:

Tu esti:

  • Experienta intr-un rol similar ar fi avantajoasa.
  • Cunoștințe solide ale sistemelor Back-end / Front-end / API și CRM
  • Excelente abilități tehnice, de diagnosticare și de depanare.
  • Abilitati puternice de conducere si organizare.
  • Dorința de a construi relații profesionale cu personalul și clienții.
  • Excelente abilități de comunicare, motivaționale și interpersonale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?