Teo Teodora

Tehnician administrativ

  • Teo Teodora
Salariu
Salariu confidenţial

ANGAJAM in Timisoara:
Responsabilitati:
elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
respectă ierarhia, este politicos si pastreaza confidentialitatea;
pastreaza relatia si raspunde de distribuirea unor documente/ colete, etc catre diversi colaboratori (clienti, furnizori sau institutii bancare si ale statului)
responsabilitati administrative, protocol;
Cerinte:
detinere permis conducere categoria B;
fara abateri disciplinare la locurile de muncă;
corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
aptitudini de comunicare;
persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;
cunostinte utilizare pachet Microsoft Office, navigare internet
Nivelul salarial, bonusuri, beneficii, se negociaza si se stabilesc de comun acord in urma unei intalniri!
Daca este de interes pentru dumneavoastra, va rog sa trimiteti un cv pe adresa de mail:
[email protected]
Tel. -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Teo Teodora pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Teo Teodora pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Teo Teodora locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?