Tehnician agronom

Salar brut
500 - 800 €

Cautam inginer agronom pentru productie loturi de hibridare seminte si cultura mare. Varsta maxima 40 ani.

Cerinte minime:
- facultatea de agronomie
- experienta de lucru in productie agricola - entry level dar cunostinte teoretice foarte solide
- limba engleza -nivel mediu
- cunostinte operare calculator - excel, word, softuri specifice -gps
-inclinatie pentru mecanica, operare masini agricole
- persoana dinamica, organizata

Responsabilitatile job-ului:
- organizare planului de activitati de lucru in camp
- fise tehnice culturi- urmarirea fiselor si verificarea modului de punere in practica
- evidenta consum culturi - inputuri si forta de munca
- operare program de urmarire culturi - trimble-farmworks
-urmarirea culturilor in camp- semnalare probleme, recunoastera stadii de crestere si a momentelor de tratament

FACILITATI:
- initiere si colaborare pentru insusirea cunsotintelor cu experti tehnici agricoli
- salariu + bonusuri peste plan
- laptop
- telefon

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CEREALFLOR S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CEREALFLOR S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CEREALFLOR S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?