Tehnician automatist

Salar brut
650 - 740 €

Pentru o companie ce are ca activitate principala productia de articole sportive (injectie mase plastice, croitorie industriala) cauta un nou coleg pentru postul de Tehnician Automatist.

Cerinte

-studii medii tehnice (Electrician, Eletrotehnist, Electromecanic);

-autorizatie de Electrician;

-experienta profesionala pe un post similar e un avantaj;

-cunostinte de automatizări;

Responsabilitati:

-respecta planul de mentenanta preventiva si efectueaza inspectiile primare si planificate in conformitate cu acest plan;

-raspunde de monitorizarea si implementarea programelor de revizii si reparatii saptamanale, lunare si anuale pentru sistemul automatizat de prelevare si pregatire probe;

-gestioneaza stocul de piese de schimb si consumabile pentru toate echipamentele/instrumentele aflate in automatizare

Beneficii:

-        Crestere salariala rapida, in functie de performante

-        Decont transport;

-        Tichete de masa;

-        Tichete cadou Craciun si Paste;

-        Abonament medical clinica privata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are High Staff Recruitment locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?