Tehnician automatizari

Candidatul ideal

Studii tehnice - electric și automatizări industriale;
Experiență în domeniul electric de minim 3 ani;
Înțelegerea schemelor electrice cu semne convenționale;
Cunoștințe despre sistemele de automatizare (PLC, convertizoare, magistrale date...);
Cunoștinte medii operare PC;
Cunoștințe minime de limba engleză.

Descrierea jobului

Realizează întreținerea preventivă la instalațiile electrice și automatizare;
Efectuează intervențiile corective asupra instalațiilor electrice și automatizare;
Înregistrează în baza de date intervențiile realizate;
Urmărește stocul de piese critice din magazie;
Realizează alte sarcini de natură electrică și automatizare dispuse de șeful direct.

Oferta noastra:

- Salariu atractiv;
- Prima de Crăciun;
- Prima de productivitate;
- Tichete de masă;
- Asigurare privată de sănătate;
- Facilități de transport;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HS Baco Panels SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HS Baco Panels SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HS Baco Panels SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?