Tehnician diagnoza service auto

  • Responsabilitati :
  • - Diagnoza;
  • -Planificarea si urmarirea operatiunilor de intretinere si reparatii specifice;
    -Planificarea activitatii in functie de target-ul stabilit;
  • -Elaborarea si urmarirea procedurilor si instructiunilor de lucru conforme;
    -Promovarea produselor si serviciilor companiei

  • Cerinte:
  • -Studii superioare tehnice finalizate;
  • -Experienta si cunostinte in intretinerea si repararea autovehiculelor;
  • -Experienta minim 3 ani pe un post similar;
    -Persoana organizata, cu initiativa si capacitate de decizie si cu abilitati de prezentare,comunicare, coordonare si organizare;
  • -Capacitate de analiza si sinteza;
    -Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;
    -Permis de conducere categ. B
  • -Disponibilitate pentru formare continua
  • -Spirit de echipa
    -Operare PC
    -Limba engleza, germana prezinta avantaj.

  • Beneficii:
  • -Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
    -Formare profesionala continua;
    -Posibilitatea de a lucra pentru o marca de renume, la standarde de calitate deosebite;
  • -Venituri motivante

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTO SCHUNN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?