TEHNICIAN ECHIPAMENTE SERVICE

Responsabilitati:
- asigura suport tehnic pre/post -vanzare pentru produsele comercializate de firma
- executa actiuni de service si suport tehnic pentru echipamentele de service auto
- montaj, reparare si intretinere echipamente pentru service
- instruirea personalului deservent
- asigura consultanta tehnica clientilor
- verifica functionarea echipamentelor si diagnosticheaza defectiunile, intocmeste necesarul de piese si materiale pe care le preda coordonatorului unitatii service

Calificare si abilitati:
- experienta 2 ani in domeniu echipamentelor industriale
- absolvent studii cu profil tehnic
- bune cunostinte electrica, electronica
- cunostinte generale de: electrotehnica, automatizari, mecanica si hidraulica
- cunostinte operare PC, cunostinte  IT&C
- abilitati de comunicare si relationare
- capacitate de organizare si prioritizare
- disponibilitate la deplasari
- permis de conducere categoria B

Oferta:
- pachet salarial atractiv
- dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv, dinamic
- acces la programe de perfectionare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERSOFEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERSOFEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERSOFEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?