Tehnician Electro-Mecanic Echipamente

Tehnician Electro Mecanic Servisare/PIF Echipamente pentru Industria Vinului / Industria Alimentara

Principal furnizori de produse, echipamente, ambalaje si piese de schimb pentru industria vinului din Europa de Est, cu filiale in Romania, Bulgaria, Republica Moldova si Republica Macedonia de Nord.

Activitatea se va derula 90% pe teren, la sediile companiilor partenere din Bucuresti si tara.

Obiectivele jobului: PIF, mentenanta, revizii si servisare echipamente pentru industria vinului la nivel de tara.

Cerinte:

  • Experienta in servisare echipamente pentru industria vinului, industria alimentara sau din industrii variate, cu echipamente automate, semiautomate;
  • Studii tehnice electro-mecanice;
  • Carnet auto categoria B si disponibilitate 90% la deplasari frecvente in tara;
  • Engleza nivel mediu/bun vorbit, scris (franceza reprezinta avantaj);
  • Experienta pe o pozitie similara sau intr-un domeniu conex (masini, utilaje automate si semi-automate);

Responsabilitati:

  • Realizeaza activitati de instalare, punere in functiune, mentenanta, revizii, service la sediul clientului;
  • Participare la traininguri anuale realizate in afara tarii.

Oferta:

  • Contract nedeterminat, norma intreaga;
  • Program L-V, 9-18;
  • Salariu negociabil in functie de experienta;
  • Logistica necesara (masina, telefon, laptop);
  • Bonuri de masa in valoare de 300 lei;
  • Asigurare medicala privata.

Va invitam sa completati raspunsul la intrebarile jobului si sa trimiteti cv-ul detaliat. Succes!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la QLT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la QLT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are QLT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?