TEHNICIAN ELECTROMECANIC

Tehnician Electromecanic:

Locul de munca : Soehner SRL (TM)

Obiective tinta ale postului:

-Suport tehnic  prin activitati de service, reparatii, mentenanta solicitarilor interne sau a instructiunilor primite.

-Se raporteaza ierarhic coordonatorului de mentenanta si automatizari.

 Responsabilitati principale :

-Mentenanta preventiva si dupa caz corectiva a echipamentelor, instalatiilor si utilajelor;

-Montajul punerea in functiune a unor diferite echipamente si instalatii

-Ajutor direct in mentinerea necesarului de piese de schimb

-Realizeaza actiuni de imbunatatire a performantelor instalatiilor si utilajelor

-Mentinerea si imbunatatirea standardelor  de mediu, sanatate si siguranta in munca in toata zona sa de productie.

Candidatul ideal :

-Studii de specialitate (in domenii ca: electric, mecanic, pneumatic);

-Experienta intr-o functie similara;

-Capacitatea de a lucra in 3 schimburi, in echipa.

Oferim :

-Conditii de munca decente;

-Oportunitati de dezvoltare profesionala;

-Salariu atractiv aliniat cu experienta profesionala dobandita;

-Diferite prime si bonusuri .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SOEHNER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SOEHNER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SOEHNER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?