Tehnician electromecanic Sibiu

Candidatul ideal

- cunostinte mecanica, electrica, hidraulica;

- peste 3 ani experienta in activitati de service echipamente de ridicat, utilaje de constructii, echipamente industriale;
- disponibilitate deplasare pe teren pentru efectuarea de lucrari la sediul clientului;
- carnet conducere - minim categoria B;
- abilitati de a lucra in echipa;
- cunostinte calculator - utilizare soft diagnostic - constituie un avantaj;
- cunostinte limba engleza - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- asigurarea service-ului si reviziei pentru utilaje de constructii si macarale;
- efectuarea diagnozei si constatarea defectiunilor utilajelor;
- remedierea defectiunilor utilajelor.

Descrierea companiei

Parte a grupului austriac Industrie Holding, prezent in tarile din centrul si estul Europei, Terra Romania Utilaje de Constructii s-a infiintat in Romania in anul, in cadrul grupului de firme Terra, ca dealer exclusiv JCB si reprezentand in acelasi timp si alte branduri: Sennebogen, Sandvik, Rubblemaster, Bell, HBM Nobas, Rohr, Dragflow.

In dorinta de a raspunde cat mai prompt nevoilor clientilor sai, acoperirea teritoriala a fost intotdeauna o prioritate, fiind deschise puncte de lucru in Turda, Brasov si Timisoara, restul teritoriului fiind acoperit cu birouri si statii service mobile.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Terra Romania Utilaje de Constructii srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Terra Romania Utilaje de Constructii srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Terra Romania Utilaje de Constructii srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?