Tehnician electromecanic

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Telog SRL cu peste de 15 ani de poziție stabila pe piața , in crestere continua, proprietate maghiara-germana, firma de comert si service,  cauta in echipa sa dinamica colegi cu competențe si experienta pe postul de

Electrician, electromecanic, lacatuș mecanic de intretinere -  tehnicieni de service

-  Sarcini

• Instalarea, intreținerea , serviceul sistemelor de depozitare verticale automatizate Modula si Paternoster.

Lucrarile se desfasoara in intreaga tara si in strainatate.

Pentru acest post nu exista o pregatire școlara in lume, e o profesie care poate fi insusit in practica .

Instalam sistemele producatorului Modula   () la  sediul clienților interni și straini.

-    Cerinte

• Cunoștințe și abilitați ale principiului operațional al diferitelor echipamente electrice

sau

• minim calificare profesionala (electrician sau tehnician de montare electrica, electromecanic, mecanic)

• Permis de conducere categoria B (deplasari zilnice si lucru in echipa de doua sau patru persoane)

• Abilitati bune de comunicare ( cu colegi și clienți)

• Lucru independent, eficient și precis

-    Avantaje

• Experiența dobandita în service-ul / instalarea echipamentelor logistice

• Experienta in service-ul echipamentelor hidraulice

• Experienta ca lacatus

• Permis de utilizare nacela, stivuitor

• Cunoastrerea de limbi straine, si /sau limba maghiara

    Oferim

• Provocare și dezvoltare profesionala

• Sistem de salarizare echitabil, corect, competitiv

• Oportunitatea unui loc de munca pe termen lung intr-o companie in curs de dezvoltare dinamica

• O atmosfera placuta, o echipa coeziva, de susținere

• Formare profesionala in strainatate

Metoda de aplicare: CV cu poza la adresa de e-mail

A TELOG SRL több mint 15 éves stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar- német tulajdonú kereskedelmi és szerviz cég keres dinamikus csapatába kompetens, gyakorlattal rendelkező kollégákat

Elektromos és Lakatos Szerelő vagy Szervíz Technikus munkakörbe.

            Feladatok

  • Tároló liftek, páternoszter termékek telepítése, szervizelése, karbantartása.
  • A munkavégzés az egész ország területén történik, több napos vidéki, külföldi tartózkodással.                                               Erre a munkakörre amelyet próbálunk bemutatni, a világban nincs iskolai képzés, egy olyan szakma amelyet gyakorlása közben lehet elsajátítani.
  • A Modula gyártó ( ) rendszereit telepítjük belföldi és külföldi ügyfelek telephelyein.         Elvárások
  • különböző elektromos berendezések működési elvének ismerete és azok szervizelésében való jártasság                     vagy
  • min. szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő vagy elektromos szerelő technikus lakatos, karosszéria lakatos, géplakatos, gépszerelő vagy műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány (a munka napi szinten kiszállást jelent, két- vagy négyszemélyes csapatokban)
  • jó kommunikációs készség (kollégákkal és ügyfelekkel)
  • önálló, hatékony, precíz munkavégzés                                                                                                                                                   Előnyök
  • Logisztikai eszközök szervizében/telepítésében szerzett tapasztalat
  • hidraulikus berendezések szervizelésében való jártasság
  • lakatos , villanyszerelő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői engedély, emelőgép jogosítvány
  • nyelvtudás                                                                                                                                                                                          Amit kínálunk
  • Szakmai kihívást és fejlődést
  • Tisztességes, korrekt, versenyképes bérezési rendszert
  • Hosszútávú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban
  • Jó hangulatú, összetartó, támogató csapatot
  • Külföldi szakmai továbbképzést

 A jelentkezés módja:  fényképes önéletrajzzal a  email címre.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Telog SRL ( Tg.Mures ) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Telog SRL ( Tg.Mures ) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Telog SRL ( Tg.Mures ) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?