"Tehnician electromecanic" zona Magurele (IF)

Cerinte:

Studii medii/superioare

Profil electro-mecanic, cunostiinte de tehnologie

Cunostiinte medii operare PC, lb. engleza nivel mediu

Permis de conducere cat. B obligatoriu (minim 3 ani), disponibil la deplasari in tara;

Calitate inalta a muncii, precizie, bune aptitudini tehnice.

Atributii si responsabilitati:

Instalari si service echipamente de masura si control;

Practic atributii pe: Partea de service echipamente existente;

                                   Partea de instalare echipamente noi;

Sa realizeze delegatii la sediul clientilor pentru activitati de constatare, reparatii, montaj, instalare echipamente de cantarire etc;

Sa asigure suport tehnic clientilor;

Sa efectueze mentenanta sculelor si echipamentelor folosite;

Sa respecte cerintele SMC, normele de SSM, precum si normele specifice situatiilor de urgenta.

Program de lucru: L-V: 07:30-16:00 (jumatate de ora pauza de masa inclusa)

Remuneratie/Beneficii:

2500 lei net la inceput pe perioada de proba (se ofera instruire), urmand sa creasca in functie de rezultate, implicare, eficienta.

Perioada de proba: 3 luni

Salariu poate sa depaseasca 4000 lei net daca persoana gasita corespunde asteptarilor.

Se mai ofera: tichete de masa sau diurna la deplasari, telefon de serviciu, masina de serviciu (masina dupa perioada de proba cand veti putea prelua dvs atributiile de la persoana care va ofera instruire pe post)

Clientul nostru se ocupa cu productia de cantare profesionale; service cantare; verificari metrologice.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TARGET HUMAN RESOURCES SRL-D pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TARGET HUMAN RESOURCES SRL-D pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TARGET HUMAN RESOURCES SRL-D locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?