Tehnician HoReCa STRETTO COFFEE

In orice moment al zilei oamenii cauta gustul perfect al cafelei cu vibratie urbana! Tu vei fi cel care va oferi aceasta experienta grozava clientilor nostri.

Aplica dupa ce bifezi cerintele de mai jos sau recomanda-ne unui prieten.

  • ai experienta in domeniul tehnic, service espressoare profesionale si echipamente auxiliare;
  • absolvent studii medii/ superioare, studii tehnice reprezinta un avantaj;
  • ai bune abilitati de comunicare si relationare, lucrul in echipa;
  • posezi permis conducere.

Descrierea jobului

Ce vei face?

  • operatiuni de service espressoare;
  • te vei deplasa pe teren la solicitare de service;
  • vei asigura consiliere tehnica si training in locatii;
  • vei studia documentatia de service din departament pentru rezolvarea competenta a problemelor de service aparute.

Ce-ti oferim?

  • o echipa cool si energica;
  • pachet salarial atractiv;
  • activitati prin care te vei dezvolta profesional si personal;
  • servicii si asigurare medicala completa;
  • tichete de Paste si de Craciun.

Viziteaza-ne site-ul pentru a te convinge!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?