TEHNICIAN/INGINER MENTENANTA SISTEME DE SECURITATE

Candidatul ideal

-Studii domeniu tehnic;
-Curs de specializare în domeniul sistemelor de securitate reprezinta avantaj;
-Eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fără antecedente);
-Experiență în instalarea / punerea în funcțiune / întreținerea sistemelor de securitate;
-Cunoștințe de programare sisteme Schrack-Seconet, Honeywell, DSC, Paradox, Bosch, HID, UTC, Axis, Hikvision, Dahua, ZK Acces, etc. reprezinta avantaj;
-Permis auto cat B, cu experiență;
-Persoană energică, proactivă, amabilă, eficientă, cu gândire pozitivă.

Descrierea jobului

Responsabilități
-Preluarea / inventarierea / gestionarea echipamentelor și materialelor aferente unui proiect sau aflate în custodia echipei;
-Întocmirea documentelor specifice;
-Asigurarea mentenantei sistemelor de securitate (testari functionalitate, curatare, reparatii, punere in functiune etc.);
-Analizarea si remedierea disfunctionalitatilor tehnice si a defectiunilor;
-Instruirea beneficiarilor privind utilizarea sistemelor de securitate;
-Desfășurarea activității în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de securitate in muncă specifice locului de muncă.

Oferim

Un loc de munca interesant si plin de provocari intr-un mediu profesionist si tanar cu posibilitati reale de avansare.
Pachet salarial atractiv, tichete de masa, telefon, masina de serviciu, laptop, echipamente, cursuri de perfectionare la producatorii de echipamente.

Descrierea companiei

Societate infiintata in 1999 si licentiata in domeniul sistemelor de securitate pentru a desfasura activitati precum: proiectare sistemelor de securitate, instalare sisteme de de detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, control acces si pontaj, de detectie si avertizare la incendiu, date-voce, service si mentenanta la sistemele instalate. In prezent, in cadrul societatii isi desfasoara activitatea un numar de peste 140 de angajati.
Construind o retea de clienti prin cele doua puncte de lucru, Cluj-Napoca si Bucuresti, si prin echipele de interventie tehnica zonale din localitatile Timisoara, Baia-Mare,  Oradea, Alba-Iulia, Craiova, Brasov, Sibiu, Constanta, Galati, Bacau, Ploiesti , Iasi si Suceava societatea poate aborda proiecte cu acoperire locala si nationala. Seriozitatea si profesionalismul de care am dat dovada in acesti ani de activitate precum si bogata experienta acumulata sunt confirmate de pachetul nostru larg de clienti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ADVANCE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ADVANCE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ADVANCE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?