Tehnician/ Inginer Service Centrale Termice

Descrierea jobului:

Va efectua operatii de PIF, service si intretinere, verificari tehnice periodice pentru centrale termice.

Va acorda suport tehnic clientilor, utilizatori ai echipamentelor telefonic sau la sediul/domiciliul acestora.

Va intocmi procese verbale de lucrari, rapoarte VTP, contracte de service, facturi, chitante.

Cerinte:

Absolvent studii superioare profil tehnic sau studii medii tehnice
Experienta minim 2 ani pe un post similar
Abilitati de comunicare si relationare
Receptivitate la noutatile din domeniu
Harnic, indemanatic, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
Permis de conducere categ B

Beneficii:

Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare

Bonuri de masa

Bonusuri
Masina de servici
Telefon, tableta
Program flexibil

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERVICE MONDO INSTAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERVICE MONDO INSTAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERVICE MONDO INSTAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?