Salar brut
700 - 850 €

Responsabilități

  • Relaționare directă cu clienții (firme care dețin flote auto)
  • Orientare spre nevoile clientului
  • Grad ridicat de responsabilitate a propriilor acțiuni
  • Interacțiune frecventă cu departamentele de vânzări, livrări și suport tehnic
  • Instalarea/verificarea dispozitivelor de monitorizare GPS/consum pe vehiculele beneficiarilor firmei, în urma comenzilor primite

Cerințe:

  • studii medii tehnice
  • carnet de conducere categoria B- obligatoriu
  • experiența în montarea dispozitivelor gen alarma auto/radio auto
  • cunoștințe foarte bune de electrica și electronica auto
  • instalarea/verificarea dispozitivelor de monitorizare GPS/consum pe vehiculele Beneficiarilor firmei, în urma comenzilor primite;
  • un plus reprezinta cunoașterea protocoalelor auto CAN/FMS;
  • cunoștințe în utilizarea aplicațiilor PC și mobile, un plus este cunoașterea aplicațiilor gen diagnoza auto;
  • abilitați de relaționare cu clienții
  • disponibilitate la deplasări în afara orașului (peste 50% din timp);
  • disponibilitate la program prelungit;

Ce iți oferim?

  • Asigurare de sănătate prin Alianz Tiriac;
  • Beneficii sportive;
  • Program de lucru flexibil;
  • Training-uri interne și alte evenimente;
  • Bonusuri de recomandare;
  • Examene și certificări organizate de către companie pentru dezvoltarea profesionala a angajaților;
  • Un mediu profesional, prietenos și orientat spre echipa;
  • Activități de teambuilding;
  • Activități de implicare în comunitate;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AROBS Transilvania Software S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AROBS Transilvania Software S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AROBS Transilvania Software S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?