Tehnician instalatii termice

Candidatul ideal

- experienta in service si mentenanta echipamente termice: rezidentiale si industriale
- studiile si certificarile tehnice de specialitate, constituie un avantaj
- bune abilitati de comunicare

- detine permis categoria B

 Descrierea jobului

- interventii si reparatii centrale si/sau cazane termice

- punere in functiune si verificari tehnice periodice centrale si/sau cazane termice

- montaj centrale si/sau cazane termice

- intocmeste procese verbale si rapoarte aferente activitatii de service
- disponibilitate pentru activitate de teren

- pachet salariat atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale

 Descrierea companiei

- experienta de peste 30 de ani pe piata serviciilor si echipamentelor termice – sanitare - climatizare din Romania si Germania
- orientata catre client
- ofera un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LPV SERVICE CONSULT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LPV SERVICE CONSULT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LPV SERVICE CONSULT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?