Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar

Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar cu domiciliul in Piatra Neamt, Bacau sau imprejurimi, pentru a gestiona alaturi de echipa de tehnicieni, reparatii ale utilajelor aflate in zona judetelor:

Suceava, Botosani, Neamt, Iasi, Bacau, Vaslui.

RESPONSABILITĂŢI:

Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama Caterpillar (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric);
Pune diagnosticul de stare tehnică a maşinii şi realizează analize de anomalii;
Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor şi le comandă;
Realizează puneri în funcţiune şi expertizări atât ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie);
Întocmeşte documentaţia şi raportările necesare.

CERINŢE:

Studii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică industrială);
Bune cunoştinţe de mecanică, electricitate/ electronică, hidraulică;
Experienţa de minim 2 ani în reparaţia de utilaje de construcţii, industriale sau agricole sau în domenii conexe;
Cunoştinţe operare PC (Word, Excel);
Cunoştinţe minime de limba engleză – domeniul tehnic;
Permis de conducere categoria B.

PROFIL CANDIDAT:

Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate;
Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate;
Nivel ridicat de inițiativă, productivitate;
Disponibilitate pentru deplasări in zona judetelor mentionate.

Ce iti oferim?

Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește;
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări;
Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime;
Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BERGERAT MONNOYEUR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BERGERAT MONNOYEUR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BERGERAT MONNOYEUR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?