nespecificat

Candidatul ideal

Pentru că suntem în plină dezvoltare, hotelul Kronwell caută Tehnician IT, experiența într-un post similar constituie un avantaj.

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe avansate sisteme de operare Windows, Apple OS X și aplicații mobile;
  • Cunoștințe sisteme de adresare IP (clase de adrese, DNS, gateway);
  • Cunoștințe de bază standarde de cablare structurată (ANSI/TIA-568, TIA-569-B, ISO/IEC);
  • Cunoștințe de punere în funcțiune a echipamentelor periferice (imprimante, scanere, unități de stocare, etc.);
  • Cunoștințe de tipuri de sisteme de transmisie video, analogice (component, compozit, VGA) și digitale (DVI, HDMI);
  • Cunoștințe tipuri de semnale audio (balansate, nebalansate);
  • Cunoștințe operare mixere audio;
  • Cunoștințe operare sisteme de distribuție video (matrici, splittere);
  • Abilități organizatorice, de relaționare și de comunicare;
  • Spirit de echipă;
  • Disponibilitate de răspuns în caz de intervenții de urgență.

Descrierea jobului

BENEFICII:

  • Salariu fix real pe cartea de muncă și cu posibilitatea de mărire în funcție de evoluție și performanță;
  • Tichete de masă (valoare 15 ron, pentru fiecare zi lucrătoare);
  • Un mediu plăcut de lucru și condiții foarte bune de desfășurare a activității;
  • Program flexibil;
  • Laptop și telefon de serviciu.
Pentru mai multe detalii, contactează-ne la numărul de telefon -ascuns-

Inaugurat in 2012, Kronwell este primul hotel business&lifestyle de 4 stele al Brașovului și un apreciat centru de evenimente privat sau corporate.