Tehnician IT

nespecificat

Candidatul ideal

Perseverenţă, orientare spre sarcină, putere de concentrare, interes pentru documentare şi soluţionarea problemelor, spirit practic, informarea, ajutorarea şi dezvoltarea altora, tact, amabilitate, ambiţie, încredere în sine.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Oferirea unui inalt standard de calitate prin asistenta activa oaspetilor interni si externi ai hotelului prin servicii de instalare, operare, intretinere, reglare si reparare a echipamentelor IT&C, video, TV si de automatizare.
Responsabilitatile includ:
- Echipamente Sali Conferinta (instalare, suport tehnic, intretinere).
- Calculatoare (configurare, instalare, retea, internet/wireless).
- Intretinere parte tehnica hotel (incuietori, telefoane, televizoare, sistem parcare).

Hotelul Caro se află la doar 15 minute de centrul Bucureştiului, fiind situat pe bulevardul Barbu Vacarescu, fiind recunoscut pentru zona liniştită în care este amplasat, pentru facilităţile moderne şi serviciile de calitate pe care le oferă. Hotelul Caro din Bucuresti oferă oaspeţilor săi 188 de camere confortabile, doua restaurante cu o capacitate de peste 300 de locuri, doua baruri precum şi peste 1000 de locuri dedicate organizării de evenimente precum conferinte sau evenimente sociale.
www.carohotel.ro