Candidatul ideal

Cerinte:
- Liceu absolvit/ facultatea (reprezinta avantaj) e profil informatic, matematic, electric/IT absolvita sau in curs de absolvire
- Cunostinte de: retelistica - nivel incepator; hardware PC - nivel mediu; administrare Microsoft Windows - nivel mediu;
- Cunostinte debugging PC;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Disponibilitate de a lucra in ture (de zi) si in weekend;
- Abilitati bune de comunicare verbala/scrisa in limba romana.

Descrierea jobului

- Asigurarea suportului tehnic, pe cale telefonica, pentru angajatii din punctele de lucru (agentii de pariuri) ale companiei;
- Efectuarea operatiilor de actualizare, transmitere si procesare de date ale sistemului informatic;

Beneficii:
- salariu competitiv
- tichete de masa si pachet flexibil de beneficii
- program flexibil

Descrierea companiei

Fortuna Entertainment Group (FEG)is part ofPenta Investments Group,a Central European investment group founded in, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Groupprovides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto games.Fortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FORTUNA Entertainment Group N.V. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FORTUNA Entertainment Group N.V. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FORTUNA Entertainment Group N.V. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?