Tehnician laborator - fabrica din Rovinari

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele criterii:
• Ai studii medii tehnice;
• Ai cunostinte de desen tehnic;
• Ai cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
• Ai cunostinte de operare PC – Windows, Microsoft Word, Excel;
• Ai experienta anterioara in departamente de calitate sau in laborator, care constituie un avantaj;
• Ai abilitati bune de analiza si atentie la detalii;
• Esti proactiv si responsabil;
• Ai abilitati bune de lucru in echipa.

Descrierea jobului

In calitate de Tehnician Laborator, vei avea ca responsabilitati:
• Vei realiza montajele pentru teste si seteaza echipamentele conform cerintelor de testare;
• Vei fi responsabil cu realizarea testelor specifice;
• Vei documenta rezultatele testelor si parametrii de testare;
• Vei transmite rezultatele testelor;
• Vei efectua operatiile regulate de intretinere a echipamentelor;
• Te vei implica activ in imbunatatirea echipamentelor de lucru si a mediului de lucru.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Autoliv Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Autoliv Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?