Tehnician Mentenanță

InWorkS angajează TEHNCIAN ÎNTREȚINERE pentru clientul său, o fabrică ce produce produse zaharoase din Ghimbav!

Vă oferim:
- Pachet salarial competitiv;
- Transport asigurat din: Brașov, Ghimbav, Codlea, Colonia 1 Mai, Holbav, Vulcan.
- Bonuri de masă de 20 lei/zi;– Rație lunară de dulciuri în ziua de salariu:
- Bonusuri de sărbători și pentru performanțe individuale;
- Stabilitate la locul de muncă.

Responsabilități:
- Asigurarea mentenanței corective și preventive a echipamentelor de producție conform planului de mentenanță;
- Asamblare utilaje și echipamente;
- Efectuare probe de funcționare;
- Gestionarea aparatelor de măsură și control aferente laboratorului de materiale.

Cerințe:
- Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi - de luni până vineri.
Schimbul 1 - 06:30 - 14:30
Schimbul 2 - 14:30 - 22:30
Schimbul 3 - 22:30 - 06:30
- Calificare mecanic / electrician / electromecanic;
- Experiență minim 3 ani pe o poziție similară;

Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la InWorkS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are InWorkS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?