Tehnician mentenanta cladiri

Cu o istorie de peste 21 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii si peste 700 de angajati.

Deschidem o noua oportunitate de cariera si cautam un Tehnician Mentenanta Cladiri pentru sediile din Cluj-Napoca, care sa asigure buna functionare a activitatilor administrative ale sediilor.

Responsabilitati:

  • Sa gestioneze activitatea de exploatare, intretinere si reparatii a sediului de birouri, depozite si anexe ale companiei
  • Sa asigure buna functionare a instalatiei electrice, a instalatiei de incalzire si ventilatie, a instalatiilor de alimentare cu apa si a instalatiilor sanitare, prin identificarea problemelor aparute si gestionarea acestora in timp util
  • Sa execute lucrari de intretinere si mici reparatii ale mijloacelor fixe/obiectelor de inventar ale companiei
  • Sa efectueze și / sau sa monitorizeze intretinerea periodica a echipamentelor si sa pastreze documentatia necesara conform sistemului dе calitate.

Cerinte minime:

  • Studii medii
  • Permis de conducere cat. B
  • Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj

Avantaje:

  • Cunostinte instalatii electrice si sanitare

Ce oferim:

  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii.
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROGRUP S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?