Tehnician mentenanta - electrician/instalator

Condidatul ideal

Detine calificare tehnica de electrician/instalator/frigotehnist/lautomatist;
Are experienta semnificativa mentenanta tehnica pentru echipamente de tip industrial specifice pentru centre comerciale;

Are experienta in lucru cu echipamente si automatizari de tip industrial;
Are disponibilitate pentru a participa la interventii in caz de avarii, in afara orelor de program;

Descrierea jobului
Efectueaza mentenata asupra echipementelor din locatiea in care isi desfasoara activaitatea ;
Intervine pentru solutionarea incidentelor si limitarea eventualelor pagube produse de defectarea instalatiilor si sistemelor cladirilor in cauza;
Realizeaza, monitorizeaza si analizeaza citirile lunare de utilitati pentru mentinerea unui nivel optim al costurilor si identifica solutii de reducere in cazul costurilor excendente;
Identifica solutii de rezolvare a incidentelor si/sau functioneaza ca punct de escaladare care persoana responsabila cand e cazul;
Informeaza propietarul precum si responsabilul de locatie asupra incidentului si solutiilor de remediere;
Intocmeste si transmite rapoarte pentru o informare corecta si completa privind status-ul locatiei;
Desfasoara activitatii specifice de mentenanta / intretinere si reparatii a instalatiilor aferente spatiilor comerciale (depozite,magazine);
Monitorizeaza activitatii firmelor subcontactoare - daca e cazul;

Beneficii:
Pachet salarial activ;
Tichete de masa;
Mediu de lucru placut;
Oportunitati de dezvoltare personala;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Building Support Services pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Building Support Services pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Building Support Services locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?