Tehnician mentenanta electromecanica

Responsabilitati:

Detectarea si rezolvarea problemelor tehnice specifice la utilajele din fabrica;

Definirea unui stoc minim de piese de schimb, materiale si subansamble mecanice, pneumatice si hidraulice;

Implementarea planului de intretinere preventiva la instalatiile din fabrica;

Verificarea functionarii echipamentelor mecanice, pneumatice si hidraulice pentru a preintimpina accidente sau defectiuni;

Participa la elaborarea planului de intretinere periodica a echipamentelor;

Colaboreaza cu ceilalti membri ai departamentului in vederea imbunatatirii si eficientizarii activitatii de intretinere reactiva si preventiva.

Cerinte:

Experienta de minim 5 ani in intretinerea si reparatia utilajelor de proces;

Cunostinte de functionare a utilajelor mecanice, pneumatice si hidraulice;

Engleza - nivel mediu prezinta un avantaj;

Abilitati bune de comunicare si colaborare;

Rezistenta la stress.

Oferim:

- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;

- salariu atractiv

- Apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica;

- Cursuri dezvoltare personala si profesionala;

- Tichete de masa;

- Asigurare si servicii medicale complete;

- Tichete cadou Pasti si Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?