TEHNICIAN MENTENANTA

SC NOVAE AEROSPACE ROMANIA SRL, specializata in productia de piese si structuri metalice de aviatie , angajeaza persoana responsabila cu mentenanta utilajelor.

Cerinte:

-studii medii tehnice / industriale

-experienta in mentenanta utilajelor ( freza, presa , cuptor de tratament termic, utilaje de indoire a tablei)

- cunoasterea unui ciclu de productie

Responsabilitati principale:

-coordoneaza activitatea de reparatie, mentenanta si intretinere a utilejelor

-comunica si coopereaza eficient cu toate departamente din productie

-controleaza, diagnosticheaza si comunica in timp defectiunile aparute

- propune planuri de prevenire,imbunatatire in functionarea si mentenanta utilajelor

Beneficii: salariu atractiv,negociat, mediu de lucru stabil,tichete de masa in valoare de 15 lei, program de lucru schimbul I 7:00-15:00, prime sarbatori, card medical, loc de munca disponibil imediat.

Va asteptam in echipa noastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NOVAE AEROSPACE ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NOVAE AEROSPACE ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NOVAE AEROSPACE ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?