TEHNICIAN MONTAJ

Hai si tu si fii parte a echipei noastre!
Ne largim echipa cu oameni dornici de munca, ce vor fi parte a producerii si realizarii de
echipamente profesionale care asigura sansa la sanatate si siguranta umana. De peste 29 ani
producem cu mandrie, in Iasi, lampi si dispozitive bactericide pe baza de lumina ultravioleta UV-
C care distrug virusurile, bacteriile si mucegaiurile.

Cerințe:
Persoana dinamica si adaptabilitate la proiecte de lucru diverse si inovative.
Abilități de relaționare si comunicare in echipa.
Persoană organizată, cu dorință de autodepășire și perseverență.
Seriozitate, punctualitate, capabil sa respecte termene de finalizare, spirit de echipa;
Mod riguros de organizare, disciplina muncii;
Experienta minim 1 an in zona de productie /montaj si prelucrare produse/dispozitive
electrice sau electronice (montaj, ambalare, prelucrare produse finite, manevrare
produse etc)
Permis conducere cat B

Responsabilități:
• executa lucrari de pregatire si montare subansamble
• asigura testare / punere in functiune produse finite inainte de ambalare;
• realizeaza ambalare si / sau pregatirea finala a produselor conform procedura de lucru.

Beneficii:
- Training intern si specializare
- Reprezentarea si sustinerea de catre o companie lider de piata
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, specializat, cu mare potential

Biocomp asigura un mediu sanatos si sigur!
Descopera detalii pe site-ul nostru!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC BIOCOMP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC BIOCOMP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC BIOCOMP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?