Tehnician Montaj Usi Industriale

Suntem in cautarea unui Tehnician Montaj, Service si Mentenanta pentru unul dintre partenerii nostri. Cu o experienta de +15 ani pe piata, partenerul nostru asigura o gama de servicii completa: consultanta, service, montaj si mentenanta usi industriale pentru hale si echipamente de andocare.

Cerinte:

  • Cunostinte electrice
  • Experienta de lucru pe santier, constituie avantaj
  • Apt pentru a lucra la inaltime
  • Bune abilitati de comunicare
  • Spirit de organizare si putere de decizie
  • Disponibilitate pentru deplasari (Cluj, Satu-Mare, Baia-Mare, Bihor)
  • Permis auto

Descrierea jobului

  • Efectueaza activitati de montare usi industriale si asigura service-ul acestora
  • Efectueaza activitati de mentenanta

Beneficii:

  • Salariu fix + Bonusuri in functie de lucrari
  • Tichete de masa
  • O saptamana de training alaturi de echipa din Timisoara

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Core Recruit pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Core Recruit pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Core Recruit locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?