Tehnician montator echipamente GPS - Ploiesti

Evotracking este in prezent o companie din grupul Vodafone, lider global in furnizarea de solutii de telecomunicatii si IoT. Folosind o aplicatie optimizata si securizata, compania ofera un portofoliu extins de servicii pentru managementul flotelor auto.

Dorim sa ne extindem echipa de profesionisti si suntem in cautarea de colegi noi in orasul Ploiesti.

Descrierea postului:

  • instaleaza echipamente de monitorizare GPS si senzori de nivel combustibil;
  • efectueaza constatari si actiuni specifice pentru remedierea defectiunilor;
  • interactioneaza constant cu Departamentul Suport Tehnic.

Calitatile pe care le apreciem:

  • serios, punctual, spirit practic, abilitati tehnice;
  • cunostinte minime in domeniul electrica auto (acasa sau la munca);
  • disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
  • carnet de conducere categ. B, experienta minim 2 ani.

Ce oferim:

  • salariu motivant + bonuri de masa;
  • masina de serviciu, laptop, telefon mobil;
  • abonament servicii medicale;
  • se asigura stagiu de pregatire;
  • lucrul intr-un mediu atractiv.

Daca indeplinesti criteriile pentru aceasta pozitie sau ai alte calitati care te recomanda, te vom contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a ne cunoaste.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EVOTRACKING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EVOTRACKING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EVOTRACKING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?