TEHNICIAN OPERATIUNI -  LOGISTIC

Grupul international Nefab, ce ofera solutii complete de ambalare si servicii logistice aferente, recruteaza un Tehnician Operatiuni - Logistic, care sa se alature operatiunilor sale locale din Romania

Locatie: Brasov

Raporteaza catre: Coordonator Logistic punct de lucru Brasov

Responsabilitati principale:

  • Suport back-up pentru activitati de logistica – documentatie livrari (picking list, avize, CMR, verificari) si manipulare marfa

  • Urmarirea planului de productie, support in pregatirea materiei prime si materialelor pentru lansare in productie/ asamblare – picking.

  • Urmarirea/ masurarea timpilor de productie si raportari zilnice

  • Urmareste si intocmeste necesarul de materiale si consumabile pentru productie.

  • Legate de Calitate - verificarea calitativa a produselor finite , a produselor receptionate si intocmirea documentatiei aferente

 Cerinte

  • Usurinta in operare calculator; cunoastere minim pachete de baza office – word, excel.

  • Experienta control calitate produse constituie un avantaj

  • Experienta anterioara in intocmirea documentatiilor logistice (livrari si receptii marfa) si/sau productie

  • Meticulozitate, punctualitate si responsabilitate

  • Carnet de stivuitorist constituie un avantaj

Oferim

  • Pachet salarial competitiv, ce include bonus de performanta

  • Membru intr-o echipa tanara si ambitioasa, intr-o companie cu expunere internationala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Nefab Packaging Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Nefab Packaging Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Nefab Packaging Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?