Tehnician planificare - Managementul schimbarii

Employment type: Permanent

Experience level: 2 - 3 years

Description

Căutam un Tehnician planificare care să se alature departamentului de Industrializare – Managementul schimbării. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilitati:

  • Verifică, culege, transmite date referitoare la modificări, în colaborare cu toate departamentele;
  • Comunică cu responsabilii de managementul schimbării și șefii de proiect evaluările modificărilor externe și interne;
  • Verifică în permanență costurile referitoare la modificări;
  • Moderează ședințele pe teme de coordonare a modificărilor;
  • Participă la proiecte, verifică și monitorizează standul materialelor și proceselor;
  • Propune soluții de îmbunătățire a activității de managementul schimbării.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice sau economice;
  • Experiență  de minim 3 ani într-o poziție similară în industria auto constituie avantaj;
  • Cunoștințe bune de operare PC (Excel, Outlook, Word, Power Point);
  • Cunoștințe foarte bune de limba germană obligatoriu; Cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj;
  • Persoană sociabila, dornică să învețe, orientată spre proces, Abilități foarte bune de organizare și comunicare.

Beneficii:

  • Training initial;
  • Posibilitati de avansare in cariera;
  • Mediu de lucru competitiv.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Tehnician planificare - Managementul schimbarii.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

Persoană de contact: Mihaela Silvia Croitoru

Detalii de contact:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DRÄXLMAIER România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?