Tehnician Producție

Candidatul ideal:

  • Studii medii/ de specialitate finalizate (profil tehnic – tehnician electrician, tehnician electromecanic, tehnician automatizări);
  • Experiența anterioara in domeniul de producție - cunoașterea proceselor tehnologice si echipamentelor;
  • Cunoștințe tehnice de electronica, electromecanica;
  • Cunoștințe de operare a calculatorului – Pachet Microsoft Office
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel minim, conversațional;
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi
  • Persoana organizata si atenta la detalii

Descrierea jobului:

  • Întreținerea si imbunatatirea procesului de producție;
  • Stabilirea parametrilor pentru echipamentele din producție;
  • Instalarea si punerea in funcțiune a echipamentelor;
  • Rezolvarea problemelor tehnice la nivel de schimb;
  • Asigurarea respectării şi optimizării procesului de producţie;
  • Urmărirea aplicării in producție a acțiunilor propuse si comunicarea cu persoanele implicate;
  • Întocmirea documentației privind procesul tehnologic;
  • Stabilirea si execuția mentenanței preventive, predictive si reactive;
  • Validarea si revalidarea interna a proceselor de fabricație
  • Participarea, împreună cu furnizorul, la reglările necesare utilajelor și instalațiilor pentru atingerea parametrilor stabiliți.
  • Optimizarea proceselor la liniile de asamblare acumulatori;
  • Oferă suport pentru realizarea producției la standardele cerute de calitate.

Iți oferim:

  • Un mediu de lucru pozitiv, într-o companie în creștere rapidă, într-o industrie provocatoare și inovatoare;
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere pe termen mediu și lung;
  • Pachet salarial atractiv, cu bonusuri și beneficii multiple.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VARTA Microbattery SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VARTA Microbattery SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VARTA Microbattery SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?