Tehnician productie

Responsabilitati:

- lucreaza pe masina care produce tubulatura flexibila, instalatia de comprimat tuburi si masina de infoliat, conform ciclului de productie

- alimenteaza utilajele de fiecare data cand este nevoie cu rolele cu materie prima

- se ingrijeste de bunul mers al compresorului de aer

- verifica parametrii tubulaturii fabricate conform standardului de firma

- trimite periodic necesarul de materia prima catre dep. Achizitii

- asigura curatenia la locul de munca

Cerinte:
- studii medii (liceu absolvit; profesionala; postliceala);
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Sa aiba viziune in domeniul ethnic

- Indemanare, pricepere

- Atentie la detalii

- Organizat, ordonat

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu fix si bonusuri pentru atingerea obiectivelor de performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Julien Stile SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Julien Stile SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Julien Stile SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?