Tehnician Productie tablouri electrice

Societate membra a grupului olandez HYDAC INTERNATIONAL, specializata in  asamblarea si echiparea tablourilor electrice de automatizari si distributie a energiei electrice de joasa tensiune, angajeaza Tehnician productie tablouri electrice

Cerinte :

  • studii tehnice medii sau superioare;
  • cunostinte de mecanica, electrica
  • experienta pe un post similar (avantaj);
  • cunoastinte limba engleza - nivel mediu
  • organizat, meticulos si eficient;

Responsabilitati :

    ●   Planificarea si coordonarea productiei in functie de termenele stabilitate pentru livrare.

    ●   Verifica detaliile asamblarii/procesului de productie

    ●   Realizarea necesarului precum si al consumului de materiale

    ●   Asigura controlul calitatii.

    ●   Intocmirea rapoartelor de neconformitate

Oferim remuneratie si avantaje motivante.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELRO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELRO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELRO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?